Elegantní, rychlé a levné řešení pro zakrytí vaší terasy hliníková pergola 3 x 5,46 m

Elegantní, rychlé a levné řešení pro zakrytí vaší terasy hliníková pergola 3 x 5,46 m
Hliníková pergola hloubka 3 metry
Hliníková pergola hloubka 3 metry
Hliníková noha pergoly v antracitové barvě
Hliníková noha pergoly v antracitové barvě
Antracitová hliníková pergola s polykarbonátovou střechou
Antracitová hliníková pergola s polykarbonátovou střechou

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Praktičnost
Vzhled
Materiál a zpracování
Stabilita a bytelnost
Cena
Hodnocení: 8.6/10

Představte si tu radost z lenošení na terase a kochání se krásou přírody, aniž byste se museli obávat ostrých slunečních paprsků. Zní to jako sen? Tak je na čase tento sen proměnit ve skutečnost s hliníkovou pergolou 3 x 5,46 m! Toto elegantní, rychlé a levné řešení zastřešení terasy zcela promění váš venkovní prostor. Tato robustní konstrukce o celkové ploše 16,4 m2 je vyrobena z odolných hliníkových profilů a váží solidních 75,1 kg.

Hliníková pergola Palram Sierra 5400 antracitová 3 x 5,46 m není jen tak obyčejná pergola, ale mění pravidla hry! Díky svému modernímu designu a praktické funkčnosti nabízí elegantní, rychlé a levné řešení zastřešení vaší verandy. Je to víc než jen výhodný poměr ceny a kvality; je to investice, která vydrží dlouho. Navíc jeho estetická přitažlivost je nepopiratelná. Jen si představte, o kolik přitažlivěji bude vaše veranda vypadat s tímto výrazným doplňkem!

Ale to není všechno! Konstrukce této hliníkové pergoly je v podstatě nezničitelná. Je vyrobena z hliníkových profilů a pevného sendvičového polykarbonátu a dodává se se střechou, která poskytuje 100% ochranu proti UV záření. Ano, čtete správně! To znamená, že si můžete užívat pobyt venku bez obav ze škodlivého UV záření ze slunce. Střešní panely jsou odolné, což znamená, že vydrží náročné povětrnostní podmínky. A co je na tom nejlepší? Tuto neuvěřitelnou pergolu zvládnou postavit pouhé dvě osoby za jedno odpoledne! Tak proč čekat déle? Proměňte svou terasu nebo verandu ve stylové a pohodlné útočiště s hliníkovou pergolou Palram Sierra 5400 antracit 3 x 5,46 m!

Unikátní systém nasunutí střešních panelů bez dalšího spojovacího materiálu a nutnosti lézt na střechu. Bezúdržbový hliníkový rám s galvanicky ošetřenými kovovými prvky je ošetřen práškovou barvou a je vysoce odolný vůči rezavění, plísním či mechům. Díky nastavitelné výšce ukotvení a posuvným opěrným nohám vyhoví většině běžných verand. Možno využít z boku domu jako přístřešek pro auto. Možno vybavit LED osvětlením, krycí zástěnou nebo boční stěnou. Nejsou potřeba žádné základy, pouze pevný podklad pro ukotvení. Pokud je třeba, dají se (pouze u pergoly Sierra) střešní panely na zimu jednoduše vyndat (např. když přes zimu nejezdíte na chalupu a nejste schopni kontrolovat množství sněhu). Pomocí jednoduchého propojovacího kitu (EZ LINK KIT) můžete spojit libovolný počet pergol Siera i různých rozměrů vedle sebe a vytvořit tak libovolně dlouhou pergolu. Pomocí bočního dílu můžete zakrýt pergolu z jedné nebo obou stran a zvýšit tak ochranu před větrem.

Základní vlastnosti

  • Materiál rámu: robustní hliníkové profily / nepodléhají korozi
  • Barva rámu: antracit (RAL 7016)
  • Materiál desek (střecha): polykarbonát 6 mm se 100 % UV ochranou
  • Opěrné sloupky: 3
  • Propustnost světla: 80%
  • Rozměry přístřešku (D x Š x V): 546 x 226-286 x 260-305 cm
  • Vnitřní kapacita: 16,4 m2

Cena v době recenze: 35 149

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Elegantní, rychlé a levné řešení pro zakrytí vaší terasy hliníková pergola 3 x 5,46 m.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné: || || ||

Snadný výběr podle vlastností... zde

« Předchozí Hliníkový nůžkový párty stan 4x4 m s možností vlastního potisku

Hliníkový nůžkový párty stan 4×4 m s možností vlastního potisku

» Další Hliníková bioklimatická pergola 3 x 3 m s lamelami

Hliníková bioklimatická pergola 3 x 3 m s lamelami