Plachtová garáž SHELTERLOGIC 3,0 x 6,1 m

Plachtová garáž SHELTERLOGIC 3,0 x 6,1 m
Levný přístřešek na auto
Levný přístřešek na auto
Mobilní garáž pro auto
Mobilní garáž pro auto
Levná plachtová garáž na chalupu
Levná plachtová garáž na chalupu

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Praktičnost
Vzhled
Materiál a zpracování
Stabilita a bytelnost
Cena
Hodnocení: 8.0/10

Plachtová garáž v ideální velikosti 3×6,1m od amerického výrobce Shelterlogic se vyznačuje příjemnou cenou, rychlou a jednoduchou montáží, kterou lze snadno zvládnout do 90minut bez jakýchkoliv předchozích zkušeností čiu speciálního nářadí. Ke stavbě garáže není nutné žádné stavební povolení ani betonové základy. Garáž se do země kotví pomocí šnekových kotev, které chrání garáž před odfouknutí větrem.

Výrobek je určen pro celoroční využití. V zimním období se doporučuje odstranit větší množství zejména zmrzlého těžkého sněhu aby nedošlo k prověšení plachty. Dodáváno ve dvou provedeních zelená krycí plachta s obloukovou střešní konstrukcí a šedá krycí plachta s trojúhelníkovou střešní konstrukcí.

Plachtová garáž je plně mobilní, lze ji kdykoliv rozložit, přemístit a opět složit na jiném místě. To oceníte zejména při cestování na místa, kde Vám garáž chybí a nechcete nechávat svůj vůz napospas vlivům počasí. Garáž si můžete jednoduše vzít s sebou.Garáž nabízí pohodlné parkování, přístup k vozu a pohyb okolo něj.

Konstrukce garáže je tvořena rozebiratelným rámem z ocelových trubek, které jsou opatřeny kvalitním práškovým nástřikem DuPont, který se neloupe a nepraská, čímž je docíleno vysoké odolnosti vůči korozi. Potah garáže je tvořen voděodolnou krycí plachtou z tkaného, tepelně spojovaného polyethylenu s UV filtrem, která ochrání lak automobilu před UV zářením, deštěm, větrem a zároveň snižuje přehřátí interieru vozu za horkých letních dní.

Cena v době recenze: 8 942

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Plachtová garáž SHELTERLOGIC 3,0 x 6,1 m.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné: || || ||

Snadný výběr podle vlastností... zde

« Předchozí Bílý zahradní párty stan 3 x 3 m + 2 boční stěny výprodej

Bílý zahradní párty stan 3 x 3 m + 2 boční stěny výprodej

» Další Zahradní párty stan - bílý 3 x 3 m + 4 boční díly

Zahradní párty stan – bílý 3 x 3 m + 4 boční díly