Velká nehořlavá skladová hala 10 x 20 m

Velká nehořlavá skladová hala 10 x 20 m
velka-mobilni-skladovaci-hala
velka-mobilni-skladovaci-hala
Mobilní hala do které vyjede kamion
Mobilní hala do které vyjede kamion
Mobilní skladovací hala 200 metrů čtverečních
Mobilní skladovací hala 200 metrů čtverečních

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Praktičnost
Vzhled
Materiál a zpracování
Stabilita a bytelnost
Cena
Hodnocení: 7.8/10

Tento skladový stan slouží pro bezpečné skladování zboží, k zastřešení nákladních / osobních automobilů, lodí, motocyklů, zemědělské / lesní techniky, nebo k zastřešení venkovního bazénu či staveniště. Ideální přístřešek pro zvířata chovaná na farmě. Lze využít také na veletrzích jako prodejní / výstavní halu. Nabízí perfektní ochranu proti větru a dešti.

Použité trubky jsou velmi silné a stabilní. Výhodou konstrukce jsou silné trubky o průměru stěny přibližně 2,0 mm. Nohy s větším otočným kolem. V našich halách používáme velmi velké čtvereční stopy se zvýšeným bodem podpory. Zajišťují pevnou montáž stanu na jakýkoli typ země bez nutnosti instalace základů.

Až tři ocelové kotvy pro každou nohu. Hala je ukotvena přímo k zemi pomocí ocelových kotev vhodně upravených na tvrdý nebo měkký podklad. Sada obsahuje 3 ocelové kotvy nebo 3 kolíky dlouhé 60 cm pro každou nohu haly. Vyztužení stěnových a střešních konstrukcí. Rám je navíc vyztužen vodorovnými podpěrami a konzolami upevněnými ve všech rozích. Toto řešení poskytuje větší nosnost, protože stěnové i střešní konstrukce jsou vyztuženy.

Plachty z PVC “FORMULA HD” vyrobené technologií nalití jsou nejpevnější mezi řešeními, která jsou v současné době dostupná na trhu, protože jejich odolnost vůči poškození je až 9krát vyšší. Byl použity pouze ty nejkvalitnější materiály s dodatečnou zvýšenou gramáží přibližně 650 g/m² a navíc s pevnou vnitřní látkou. Podobné materiály se používají například ve sportovních arénách. Větrací okénko zabraňuje kondenzaci.

Pro zlepšení kvality materiálu je navíc potažen lakem. Takto vyrobená plachta zabraňuje zachycení nečistot, je 100% vodotěsná a její odolnost proti UV záření a odolnost vůči povětrnostním podmínkám se zvyšuje o 30 %. Plachta je z ohnivzdorného materiálu třídy B1 s certifikátem.

Pohodlný systém otevírání. Velký vchod se otevírá pohodlným systémem „EASY UP“. Vše, co musíte udělat, je zatáhnout za kabelový systém, který je k němu připojen, a dveře se srolují. To zajišťuje pohodlí při každodenním používání. Praktický přídavný vchod. Další, menší vchod je velmi praktický pro každodenní použití. Vstupní dveře jsou zavírány nejrobustnějšími zámky PROFI ZIPP.

Spolehlivá ochrana materiálu. Okraje plachty jsou zakončeny dvojitě vyztuženým okrajem a přídavným zajišťovacím proužkem. Jedná se o nejspolehlivější řešení ochrany před mechanickým poškozením. Odolné a dokonale vybavené. Napínací lano umístěné ve štítových částech zaručuje vhodný tvar plachty a zajišťuje stabilitu celého stanu.

Základní vlastnosti

  • šířka: 10 m
  • délka: 20 m
  • výška stran: 4 m
  • výška: 5,5 m
  • velká vstupní brána: 4 x 4,6 m

Materiál

  • vyztužená pozinkovaná ocelová konstrukce, ohnivzdorná plachta z PVC materiálu cca 650 g / m2

Cena v době recenze: 259 856

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Velká nehořlavá skladová hala 10 x 20 m.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné:

Snadný výběr podle vlastností... zde

« Předchozí Zahradní párty stan 3 x 3 m bílý nůžkový + tři boční stěny

Zahradní párty stan 3 x 3 m bílý nůžkový + tři boční stěny

» Další Levný nepromokavý zahradní párty stan 3x3 m se dvěma bočními stěnami

Levný nepromokavý zahradní párty stan 3×3 m se dvěma bočními stěnami