Party stan Premium 8x12m (modro-bílý)

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Praktičnost
Vzhled
Materiál a zpracování
Stabilita a bytelnost
Cena
Hodnocení: 8.0/10

Obrovský party stan Premium o délce 12 m a šířce 8 m je neuvěřitelně prostorný a chybět by neměl při žádné větší venkovní akci. Efektní modrobílá kombinace jej činí výjimečným a určitě vás bude bavit. Poskytuje vnitřní plochu 96 m², zároveň ale není nijak složité jej složit a uvést do provozu. Vyniká nejen svým vzhledem a plochou, ale i stabilní konstrukcí se silnými trubkami a praktickým systémem sestavování. Pro vyšší stabilitu je doplněn výztuhou střechy a obvodovým kovovým rámem u země, je zde možnost ukotvení k podlaze.

Výška stanu dosahuje ke hřebenu střechy 3,03 m. Rám tvoří plně pozinkované ocelové trubky o průměru 3,8 cm a tloušťce stěny 1,2 m, v rozích dokonce trubky o průměru 42 mm a tloušťce stěny 1,4 mm. Plachta je z pevného PVC, stejného, jaký se používá na nákladních vozidlech, se svařovanými švy. Při případném poškození lze plachtu snadno opravit. Každá strana je vybavena šesti dělenými okny z průhledného PVC o rozměrech 1,42 × 1,27 m. Ta jsou odnímatelná.

Pro vstup slouží dva vchody, hlavní široký 4,6 m, zadní 1,2 m, oba s výškou 2 m. Party stan Premium oceníte během zahradních akcí, festivalů, slavností, svateb a dalších rodinných, sportovních i kulturních akcí.

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Party stan Premium 8x12m (modro-bílý).

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné:

Snadný výběr podle vlastností... zde

« Předchozí Elegantní bílý zahradní stan s rozměry 10 x 5 m

Elegantní bílý zahradní stan s rozměry 10 x 5 m

» Další Bílý párty stan 6 x 12 m na svatby, rodinné oslavy a akce

Bílý párty stan 6 x 12 m na svatby, rodinné oslavy a akce