Plachty na pergoly

Plachty na pergoly jsou na našem trhu k dispozici s několika funkcemi. Můžete vybírat přesně podle své potřeby a preference. V horkých letních dnech určitě upřednostníte variantu stínící, která vás ochrání před slunečními paprsky a škodlivým UV zářením, a zároveň vytvoří příjemný stín přesně tam, kde potřebujete. Vybírat můžete z nejrůznějších barev, tvarů, materiálů a velikostí.

Na podzim plachtu jednoduše sundáte, složíte a uskladníte na další sezónu. Nebo můžete zvolit nepromokavou variantu, která bude pergolu chránit před nepříjemným deštěm. Instalace plachet je velmi jednoduchá. Jen je potřeba myslet na to, aby byla správně ukotvena. Přijatelná cena láká k pořízení všechny, kdo si chtějí výhodně zdokonalit svou pergolu a vylepšit její funkci. Vaši sousedé a kolemjdoucí určitě zaznamenají změnu, kterou vy navíc pocítíte na vlastní kůži. Tak neváhejte a vyberte si pro vás tu správnou.

Černé bočnice pro nůžkový stan 3x3m

Za přátelskou cenu si můžete pořídit čtyři bočnice v černém provedení, kdy jsou dvě strany doplněné o okna, dvě strany jsou čisté a bez oken a díky kterým nebudete muset končit příjemně se rozvíjející akci jen kvůli rozmarům počasí. Máte doma nůžkový stan o velikosti 3×3 m, ale chybí vám k němu bočnice, které byste si v případě potřeby kdykoli velice snadno a rychle ke stanu přidělali a mohli si tak čas strávený na čerstvém vzduchu užívat i tehdy, kdy vás zaskočí nepřízeň počasí?

Cena v době recenze: 1 999 Kč