PE párty stan 3x9 m

PE party stan 3x9 m se dodává se všemi osmi bočnicemi včetně oken, které si můžete dle vlastní libosti postavit tak, jak potřebujete.

Pořádáte rodinnou oslavu, na které se vám sejde více lidí? Plánujete dlouho očekávanou kulturní akci, na které chcete udělat dojem? Dostali je za úkol uspořádat firemní událost a chcete se tohoto úkolu zhostit se ctí? Ať tak či onak – spolehněte se na PE party stan 3x9 m, který je k dostání za velice přátelskou cenu ve výborném poměru cena/kvalita, jenž vám dokáže nabídnout vše, co od něho očekáváte – a kdo ví, možná i mnohem více!

Stan vám nabídne dostatek chráněného prostoru, hravě pojme i větší počet lidí, přičemž každému z nich poskytne komfort i ochranu před nepřízní počasí.

PE party stan 3x9 m je vyrobený z odolného a vodoodpudivého materiálu PE, vyznačuje se snadnou montáží, kterou hravě zvládne úplně každý. K uchycení párty stanu, který je možný postavit na jakémkoli rovném terénu, slouží kolíky a provazy, které stan udrží na jednom místě i tehdy, kdy se do něho opře slabší vítr.

Stan je k dostání v klasicky bílé barvě, která se hodí jak do přírody, tak i do města či kamkoli na zahradu.

Cena: od 3 999 Kč

PE párty stan 3x9 m

Základní údaje

  • Hmotnost: 29 kg
  • Výška: 2 / 2,6 m
  • Délka: 9 m
  • Šířka: 3 m
  • Barva: bílá

Diskuze, recenze, hodnocení PE párty stan 3x9 m