Černé bočnice pro nůžkový stan 3x3m

Za přátelskou cenu si můžete pořídit čtyři bočnice v černém provedení, kdy jsou dvě strany doplněné o okna, dvě strany jsou čisté a bez oken a díky kterým nebudete muset končit příjemně se rozvíjející akci jen kvůli rozmarům počasí.

Máte doma nůžkový stan o velikosti 3x3 m, ale chybí vám k němu bočnice, které byste si v případě potřeby kdykoli velice snadno a rychle ke stanu přidělali a mohli si tak čas strávený na čerstvém vzduchu užívat i tehdy, kdy vás zaskočí nepřízeň počasí? Pak je tento cenově dostupný produkt – 4 bočnice – určený právě vám!

Mít nůžkový stan je příjemné a vítané – kdykoli tak můžete ve společnosti rodiny či pár přátel trávit čas na zahradě či prostornější terase, kdy díky stanu budete chráněni jak před slunečními paprsky, tak i kapkami deště. Jsou ale situace – slabý, leč studený vítr, chladnější počasí – kdy jistě oceníte možnost zakrytí celého nůžkového stanu.

Užívejte si chvilky venku se vším všudy a mějte díky bočnicím jistotu, že si kdykoli můžete nůžkový stan přizpůsobit svým potřebám!

Cena: od 1 999 Kč

Černé bočnice pro celý nůžkový stan 3x3 m Černé bočnice pro celý nůžkový stan 3x3 m Černé bočnice pro celý nůžkový stan 3x3 m
Černé bočnice pro celý nůžkový stan 3x3 m Černé bočnice pro celý nůžkový stan 3x3 m Černé bočnice pro celý nůžkový stan 3x3 m

Základní údaje

  • Barva: černá
  • Dvě strany s okny
  • Ddvě strany bez oken

Diskuze, recenze, hodnocení Černé bočnice pro celý nůžkový stan 3x3 m